Úspěšná změna se mnou zaručena

Hubnutí a úprava
hmotnosti

Pomocí individuálního výživového plánu Vám pomůžu k trvalému úbytku tuků.

Pracuji také s diabetiky, s osobami s onemocněními kardiovaskulárního systému, trávicího traktu, potravinovými alergiemi a intolerancemi a se sportovci.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://denisakolonicna.cz/wp-content/uploads/2019/12/009-nutrition-1.png

Výživový plán

Jedinečný výživový plán s výběrem pokrmů a receptů podle vašich chutí, nálady a obsahu ledničky. Díky němu se naučíte správné kombinace potravin, velikosti porcí a četnost jídel.
https://denisakolonicna.cz/wp-content/uploads/2019/12/007-famous-1.png

Individuální přístup

Každý klient s sebou nese jedinečný příběh. Proto každá konzultace, výživový plán i způsob komunikace jsou naprosto individuální podle potřeb klienta.
https://denisakolonicna.cz/wp-content/uploads/2019/12/012-care-1.png

Stále v kontaktu

Poradit, pochlubit se nebo říct si o povzbuzení je možné kdykoliv. Někdo potřebuje častější konzultace, někomu přijde vhod "přítel na telefonu". Každý si najde to své.
https://denisakolonicna.cz/wp-content/uploads/2019/12/001-support-1.png

Podpora a motivace

Udělat změnu není vždy jednoduché. Proto jsem tady já, jako hnací motor, podporovatel a motivátor. Vždy najdeme cestu, aby to fungovalo.
Jak pracuji

Principy, kterými se řídím

Individuální přístup je pro mou práci samozřejmostí. Proto také neexistuje žádná konkrétní dieta nebo výživový směr, které zaručeně fungují pro všechny. Společně s klientem se vždy snažím přijít na ideální způsob, kterým se stravovat, tak aby byl udržitelný, klienta bavil a naprosto mu vyhovoval.
012345678900123456789001234567890%

Individuální výběr potravinPouze to, co vám chutná

Žádné nucení do populárních a "zázračných" potravin.
01234567890

Diet a náhrad stravyPouze přirozená kvalitní strava

Počet jídel podle preferencí. Běžně dostupné, ale kvalitní potraviny. Žádná chemie, žádné náhražky a už vůbec ne hladovění, stres nebo počítání kalorií.
012345678900123456789001234567890+

JídelVýživový plán baví

Nástroj plný inspirace, receptů a návodů, který vám ukáže správné stravování.
012345678900123456789001234567890%

Motivace a podporaParťák v dobrých i zlých časech

Vždy najdeme takovou cestu, abyste mohli dojít za svým cílem.
Reference

Pomohla jsem již více než 700 klientům.

S každým klientem přichází nový příběh a nové zkušenosti. Jsem jim vděčná, že se svěřili do mých rukou.

Slečnu Koloničnou jsem oslovila na základě doporučení po několika ne zrovna ideálních zkušenostech s jinými nutričními terapeuty, kteří měli přemrštěné nároky, vytvářeli nereálné jídelníčky a hlavně projevovali minimální empatii. Slečna Koloničná je pravý opak. Ze zdravotních důvodů se potřebuji zaměřit na udržitelnou, rozumnou stravu a dlouhodobé snižování značné nadváhy. Musím říct, že po několikaměsíční spolupráci jsem si jistá, že rozhodnutí slečnu Koloničnou oslovit, bylo jedno z nejlepších v mém životě. …

… Nejvíc mi pomohlo, že mi sestavila jídelníček, který splňuje doporučení mého diabetologa a mě ani mou rodinu nijak neomezuje v každodenním životě – jím pestře a nemám pocit hladu, ale hubnu i snižuji glykémii v krvi. Navíc mi poradila, jak do svého režimu vhodně zařazovat pohyb, aby odpovídal mému zdravotnímu stavu. Zatím jsem se u nutričních poradců nesetkala s větším nasazením a porozuměním a rozhodně její služby doporučuji.

Hanka, 33 let
žena na rodičovské dovolené

S Denčou jsem nadmíru spokojený její profesionální přístup ke klientovi je fantastický. Po vzájemné osobní komunikaci mi sestavila jídelníček na míru a nevěřil jsem, že člověk i když více jí tak dokáže hubnout. Kdo nezkusil neví. Při druhé konzultaci jsem Denču oslovil jestli by nešla se mnou nakupovat a přímo v obchodě mi vysvětlila a doporučila stravu. Ochotně se toho zhostila a byl to dvou hodinový zážitek. Je to ale na román. Vřele všem doporučuji.

Kamil, 52 let
technik

Se slečnou Koloničnou jsem velmi spokojená, očekávala jsem radu a vypracovaný jídelníček na míru, což se opravdu povedlo. Každopádně realita byla taková, že jsem se dozvěděla mnoho dalšího, a dokonce jsem obdržela radu ke stravování mých dospívajících dcer, za což jsem velmi vděčná. Největší přínos byl v reálném přístupu ke stravování pro běžný život. …

… Velmi mi pomohla společná degustační schůzka s recepty, kde jsme byli celá rodina. Dokonce jsem zakoupila dárkovou poukázku pro syna a jeho snoubenku, kteří se chtějí také poradit, jak skloubit náročnou práci v Praze se zdravým stravováním. Rozhodně tuto službu doporučuji.

Jana, 49 let
učitelka

Se službami slečny Koloničné jsem velice spokojená. Sestavila mi redukční jídelníček na míru, který mi vyhovuje a úspěšně mě posouvá k mému cíli. Zároveň velice oceňuji její přístup ke klientovi, komunikaci a pozitivní energii.

Kristýna, 31 let
stavební inženýrka

S Denčou, nutriční poradkyní jsem nadmíru spokojená. Kontakt jsem dostala od kamarádky a dále sledovala na fb profilu,kde je Denča aktivní, ať už s nápady na jídla, jiné příspěvky nebo když potřebuji radu, kdy je schopna co nejdříve odepsat.
Doporučuji i maminkám s malými dětmi, já sama začala na sobě pracovat s jídelníčkem když dceři bylo 8 měsíců s ještě jsem ji aktivně kojila. Nepřišla jsem o mléko, v jídelníčku mám zahrnuté všechno co potřebuji, kombinuji si vše po svém. …

… Největší plus vidím také v tom, že Denča pokaždé dorazila až ke mě domů v mnou vybraný termín, protože cestování s malou je v tuto chvíli opravdu náročné.
Je to moc milá, usměvavá slečna, která dodá tu správnou energii a i když se přiznám za konzumaci nějakých dobrot nevyvíjí na mě žádný tlak.

Lucie, 30 let
žena na rodičovské dovolené

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Darujte zdravíDarujte poukaz,
poštovné zdarma

K Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak. Poukaz můžete sestavit podle potřeby nebo darovat kompletní půlroční balíček. Kontaktujte mě a společně vymyslíme ideální variantu. Poštové máte zdarma.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Domluvíme si konzultaci

Zanechte na sebe kontakt

    2023 © Denisa Lišková

    2020 © Denisa Koloničná